Atletiek

Medailles Atletiek

Olympische spelen 2008

Dames : 10000m

Tirunesh Dibaba Ethiopië

Elvan Abeylegesse Turkije

Shalane Flanagan

Dames : 100m

Shelly-Ann Frazer Jamaica

Sherone Simpson en Kerron Stewart Jamaica

Dames : 100m Horden

Dawn Harper

Sally Mc Lellan Australië

Priscilla Lopes

Dames : 1500m

Jebet Langat Kenia

Irina Lishchynska Oekraïne

Nataliya Tobias Oekraïne

Dames : 200m

Veronica Campbell Jamaica

Allyson Felix

Kerron Stewart Jamaica

Dames : 20km Wandelen

Olga Kaniskina

Kjersti Plätzer Noorwegen

Elisa Rigaudo

Dames : 3000m Steeplechase

Gulnara Galkina

Eunice Jepkorir Kenia

Ekaterina Volkova

Dames : 400m

Christine Ohuruogu Groot Brittannië

Shericka Williams Jamaica

Sanya Richards

Dames : 400m Horden

Melaine Walker Jamaica

Sheena Tosta

Tasha Danvers Groot Brittannië

Dames : 4x 100m Estafete

Rusland

Belgie België

Nigeria Nigeria

Dames : 4x 400m Estafete Finale

Verenigde Staten

Rusland

Jamaica Jamaica

Dames : 5000m

Tirunesh Dibaba Ethiopië

Elvan Abeylegesse Turkije

Meseret Defar Ethiopië

Dames : 800m

Pamela Jelimo Kenia

Janeth Busienei Kenia

Hasna Benhassi Marokko

Dames : Discus werpen

Stephanie Brown Trafton

Yarelys Barrios Cuba

Olena Antonova Oekraïne

Dames : Hoogspringen

Tia Hellbaut België

Blanca Vlasic Kroatië

Anna Chicherova

Dames : Kogelslingeren

Oksana Menkova Wit Rusland

Yipsi Moreno Cuba

Zhang Wenxiu China

Dames : Kogelstoten

Valerie Vili Nieuw Zeeland

Natallia Mikhnevich Wit Rusland

Nadezhda Ostapchuk Wit Rusland

Dames : Marathon

Constantina Tomescu Roemenië

Catherine Ndereba Kenia

Chunxiu Zhou China

Dames : Polsstok hoogspringen

Elena Isinbaeva

Jennifer Stuczynski

Svetlana Feofanova Rusland

Dames : Speerwerpen

Barbora Spotakova Tsjechië

Maria Abakumova

Christina Obergfoll

Dames : Verspringen

Maurren Maggi Brazilië

Tatyana Lebedeva

Blessing Okagbare Nigeria

Dames : Zevenkamp

Nataliya Dobrynska Oekraïne

Hyleas Fountain

Tatiana Tsjenova

Dames : Hink Stap Spring

Françoise Mbango Kameroen

Tatyana Lebedeva

Hrysopiyí Devetzí Griekenland

Heren : 10000m

Kenenisa Bekele Ethiopië

Sileshi Sihine Ethiopië

Micah Kogo Kenia

Heren : 100m

Usain Bolt Jamaica

Richard Thompson Trinidad en Tobago

Walter Dix

Heren : 110m Horden

Dayron Robles Cuba

David Payne

David Oliver

Heren : 1500m

Rashid Ramzi Bahrein

Asbel Kiprop Kenia

Nicholas Willis Nieuw Zeeland

Heren : 200m

Usain Bolt Jamaica

Shawn Crawford

Walter Dix

Heren : 20km Wandelen

Valeriy Borchin

Jefferson Pérez Ecuador

Jared Tallent Australië

Heren : 3000m Steeplechase

Brimin kiprop Kipruto Kenia

Mahiedine Mekhissi-B

Richard Kimkemboi Mateelong Kenia

Heren : 400m

Lashawn Merritt

Jeremy Wariner

David Neville

Heren : 400m Horden

Angelo Taylor

Kerron Clement

Bershawn Jackson

Heren : 4x 400m Estafete

Verenigde Staten

Bahama”s Bahama s

Rusland

Heren : 4x100m Estafete

Jamaica Jamaica

Trinidd Tobago Trinidad en Tobago

Japen Japan

Heren : 5000m

Kenenisa Bekele Ethiopië

Eliud Kipchoge Kenia

Edwin Cheruiyot Soi Kenia

Heren : 50km Wandelen

Alex Schwazer

Jared Tallent Australië

Denis Nizhegorodov

Heren : 800m

Wilfred Bungei Kenia

Ismail Ahmed Ismail Soedan

Alfred Kirwa Kenia

Heren : Discus werpen

Gerd Kanter

Piotr Malachowski Polen

Virgilijus Alekna Litouwen

Heren : Hink Stap Sprong

Nelson Evora Portugal

Philips Idowu Groot Brittannië

Leevan Sands Bahama s

Heren : Hoogspringen

Andrey Silnov

Germaine Mason Groot Brittannië

Yroslav Rybakov

Heren : Kogelslingeren

�P�r�i�m�o~� �K�o�z�m�u�s Sierra Leone

Vadim Devyatovskiy Wit Rusland

Ivan Tikhon Wit Rusland

Heren : Kogelstoten

Tomasz Majewski Polen

Christian Cantwell

Andrey Mikhnevich Wit Rusland

Heren : Polsstok hoogspringen

Steva Hooker Australië

Evgeny Lukyanenko

Denys Yurchencko Oekraïne

Heren : Speerwerpen

Andreas Thorkildsen Noorwegen

Ainars Kovals Letland

Tero Pitkämäki Finland

Heren : Tienkamp

Bryan Clay

Andrei Krauchanka Wit Rusland

Leonel Suarez Cuba

Heren : Verspringen

Irving Jahir Saladino Aranda Panama

Khotso Mokoena Zuid Afrika

Ibrahim Camejo Cuba

Heren : Marathon

Samuel Wanjiru Kenia

Jaouad Gharib Marokko

Tsegaye Kebede Ethiopië

Wijzigingen, tikfouten en dergelijke voorbehouden. Fout gevonden? Geef het door! twee keer drie is vier en twee is negen 24 aug 11:45

– Atletiek –

Deelnemers Atletiek

Nederland

Heren

110 meter Horden

4×100 meter

4×100 meter Reserve

800 meter

Discuswerpen

Kogelstoten

Marathon

Tienkamp

Dames

10.000 meter

Marathon

Zevenkamp

België

Heren

200 m

3000 meter steeple chase

  • Pieter Desmet

4×400 meter

5000 meter

  • Monder Rizki

Polsstokspringen

Tienkamp

Dames

10 000 m

100 meter

200 meter

3000 m steeple

4×100 meter

Hoogspringen



©

Plaats een reactie